جمعه 03 آذر ماه 1396
Personal
نام حمیدرضا
نام خانوادگی مشایخی
عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوانسار
شماره مستقیم 031-57770044
پست الکترونیک Modir@agri-khansar.ir
پرتال www.agri-khansar.ir
آدرس پستی خوانسار - ابتدای بلوار آیت ا... علوی - خیابان بسیج - مدیریت جهاد کشاورزی 36431-87916

نام و نام خانوادگي: حجت الاسلام و المسلمين علي ميرزايي
عنوان: امام جماعت
شماره داخلی:
پست الکترونیک:
نام: اصغر
نام خانوادگی: احمدی
عنوان: معاونت فنی
شماره داخلی: 111
پست الکترونیک: Ahmadi@agri-Khansar.ir
نام: رضا
نام خانوادگی: اشراقی
عنوان: رئيس اداره بهبود توليدات گياهي و دامي
شماره داخلی: 105
پست الکترونیک: ٍEshraghi@agri-khansar.ir
نام: حميدرضا
نام خانوادگی: ذوالفقاری
عنوان: معاونت اداري مالي و حراست
شماره داخلی: 115
پست الکترونیک: Zolfaghari@agri-khansar.ir
نام: حسين
نام خانوادگی: منصوري
عنوان: رابط امور اداري رفاهي و پشتيباني و كارپرداز
شماره داخلی: 101
پست الکترونیک: Mansoori@agri-khansar.ir
نام: رضا
نام خانوادگی: زاغی
عنوان: مسئول اداره امور اراضي و متصدي اموال
شماره داخلی: 104
پست الکترونیک: Zaghi@agri-khansar.ir
نام: محمدرضا
نام خانوادگی: مجیدی
عنوان: كارشناس آبیاری تحت فشار و مسئول کمیته بحران
شماره داخلی: 120
پست الکترونیک: Majidi@agri-khansar.ir
نام: فضل ا...
نام خانوادگی: حسنعلی
عنوان: متصدي امور اراضي
شماره داخلی: 104
پست الکترونیک: Hasanali@agri-khansar.ir
نام: سید سعید
نام خانوادگی: سیدصالحی
عنوان: متصدي امور تنظيم بازار
شماره داخلی: 103
پست الکترونیک: SeyedSalehi@agri-khansar.ir
نام: صادق
نام خانوادگی: معینی
عنوان: رئيس اداره فني و زير بنايي
شماره داخلی: 118
پست الکترونیک: Moini@agri-khansar.ir
نام: محمدتقی
نام خانوادگی: کتابچی
عنوان: مسئول طرح و برنامه
شماره داخلی: 116
پست الکترونیک: Ketabchi@agri-khansar.ir
نام: محمد حسين
نام خانوادگی: نیک پور
عنوان: مسئول امور نقليه و دفتر مدير و رابط آموزش عقيدتي
شماره داخلی: 200
پست الکترونیک: Nikpour@agri-khansar.ir
نام: مسلم
نام خانوادگی: اعظمی
عنوان: مسئول مرکز خدمات گلسار
شماره مرکز خدمات: 57752340 - 57752341
پست الکترونیک: َAzami@agri-khansar.ir
نام: حمیدرضا
نام خانوادگی: یزدانی
عنوان: کارشناس مرکز خدمات گلسار
شماره مرکز خدمات: 57752340 - 57752341
پست الکترونیک: َYazdani@agri-khansar.ir
نام: عليرضا
نام خانوادگی: اسلامي فيروز آبادي
عنوان: مسئول روابط عمومی، آمار و امور دبیرخانه
شماره داخلی: 101
پست الکترونیک: Eslami@agri-khansar.ir
نام: يوسف
نام خانوادگی: طاهري
عنوان: كارشناس زراعت و مكانيزاسيون
شماره داخلی: 107
پست الکترونیک: Taheri@agri-khansar.ir
نام: روح الله
نام خانوادگی: ميركريمي
عنوان: كارشناس حفظ نباتات
شماره داخلی: 107
پست الکترونیک: Mirkarimi@agri-khansar.ir
نام: قدرت الله
نام خانوادگی: سلطاني
عنوان: متصدي خدمات عمومي
شماره داخلی: 114
پست الکترونیک:
نام: رضا
نام خانوادگی: شعيب
عنوان: متصدي خدمات عمومي
شماره داخلی: 222
نام: فاطمه
نام خانوادگی: شفیعی
عنوان: مسئول اداره ترويج و آموزش كشاورزي و سوخت
شماره داخلی: 112
پست الکترونیک: Shafie@agri-khansar.ir
نام: ليلا
نام خانوادگی: شاه كرم
عنوان: كارشناس باغباني و امور صنايع كشاورزي
شماره داخلی: 106
پست الکترونیک: Shahkaram@agri-khansar.ir
ورود |عضويت
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا